poniedziałek, 16 maja 2011

Nowa akcja!!!

Wiem, że to już na pewno wszyscy przerabiali i każdy ma już cel... Chodzi tu o zbiór nakrętek. Nie tylko od plastikowych butelek, ale wszystkich plastikowych nakrętek. Np. od słoików po kawie, po pitnych jogurtach, po płynie do prania, bądź płukania itp. Więc, jeżeli dotąd nie zbieraliście, to proszę Was róbcie to dla nas!!!


Jeżeli możecie, to zbierajcie w duże worki. Jeżeli ktoś ma możliwość i czas niech nam przywiezie, a jeżeli nie to zadzwońcie, albo napiszcie adres na nk, facebook, bądź do mnie na skrzynkę (asiaraczek@wp.pl), przyjedziemy odebrać.  Z góry dziękujemy.

Adres wysłania nakrętek pocztą to:
Malinowa 10

14-100 Ostróda

A co u nas?
Gonitwa w tym tygodniu. Cezary miał kolejną dawkę hormonu przeciw padaczkowego i daje odczuć, że wcale nie jest on przyjemny. Odczuwa naprawdę silne łaknienie, chociaż jego brzuszek zdecydowanie krzyczy dość. Niestety mózg jest pod wpływem leku i nie pracuje logicznie.

Nie wiele dziś napiszę, ponieważ padam. Pozdrawiam. Do usłyszenia
Joanna Raczyńska, mama Czarka.

5 komentarzy:

 1. Wiatam, mam trochę nakretek juz zebranych, nie jest tego bardzo duzo ale chetnie pomogę i je wysle tylko nie wiem do jakiego miasta (ja jestem z Leszna w wielkopolsce), bardzo prosze podac Czarusia pełny adres :) pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. aaaa... dobra juz zauwazylam ze Ostróda,

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam , będę zbierać nakrętki , jestem z Ostródy i jak będzie potrzebna inna pomoc również pomogę!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękujemy, każda zbiórka nakrętek plastikowych się przyda, pozdrawiam Joanna Raczyńska

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam Pani Joanno :) już zbieram nakrętki i zaangażowałam cała swoją rodzinę do pomocy na rzecz Czarusia. Jeśli potrzeba coś na licytację to ja zajmuje się rękodziełem i chętnie zrobię pracę na ten szczytny cel , pozdrawiam Panią i cała Pani Rodzinę i dziękuję za rozmowę telefoniczną . Joanna Langowska

  OdpowiedzUsuń