czwartek, 24 lutego 2011

Kolejny dzień nauki ;-)

Nie wiem na co się mam zdecydować. Moją pasją jest florystyka. Czuję do niej taki niedosyt i pragnienie dotykania kwiatów, że nie mogę aktualnie się jej oddać. To jest moje najgłębsze marzenie, na razie nie do spełnienia...
Tak sobie myślę, że także ciekawym tematem jest mój najmłodszy syn Czaruś. Może nie ciekawym, ale jego choroba dużo mnie nauczyła i tak sobie myślę, że może mogłabym pomóc matkom w podobnej sytuacji. Chociaż każdy przypadek jest inny, każde dziecko jest inne i choroba mimo podobna też się różni.

I tak właśnie myślę, że aktualnie na temat dziecka jestem zdecydowanie więcej powiedzieć, niż o kwiatach.
A może przepleść to. Doradźcie.
Kwiaty dają piękno i delikatność, zapach, kolor. Natomiast mój syn jest małym, dzielnym dzieckiem, cudowną istotą o pięknych dużych oczach.

Zaczyna rozumieć zabawę i śmieje się do mnie... Tak go kocham!!! I mimo, że ma już ponad rok i nie siedzi, jest malutki to i tak jest cudowny.
Jak leżał na OIOmie i mogłam go tylko odwiedzać nie było dnia, żebym go nie przepraszała za takie życie, za to ży wydałam go na świat i naraziłam na takie cierpienie. Ale Anioł Stróż dał mi siły na pogodzenie się z rzeczywistością, a Bóg pozwolił, aby z nami został. Dziękuje Wszystkim, którzy mu pomogli.

2 komentarze:

  1. ...to jest właśnie miłość matki Asiu - wielka, bezinteresowna i niezwyciężona :) pozdrawiam cieplutko z mojego koralikowego świata :) - p.Małgosia

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuje za pierwszy wpis.:-) Pani biżuteria jest fenomenalna. Serdecznie pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń